У Дому здравља Житиште од фебруара 2025 године почео је са радом ЦТ дијагностички апарат.
Увођењем овог савременог апарата омогућено је брже,прецизније и поузданије обављање прегледа,чиме се значајно побољшавају услови за рад здравствених радника,као и доступност здравствених услуга пацијентима.
Нови апарат користиће се у радиолошкој дијагностици, а његово пуштање у рад представља још један корак ка модернизацији здравственог система и подизању квалитета здравствене заштите на примарном нивоу.



